Новини

Всі новини
2017-12-11

Активний спорт для найменших малюків (КОНКУРС)

Організація дозвілля для дітей – один із напрямків роботи громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» у Рівному. Вже неодноразово активісти організовували спортивні свята, турніри,  ігри та змагання для рівненської малечі. Це не тільки позитивні емоції та хороший настрій, а й формування спортивної культури у підростаючого покоління.

На жаль, у сучасних дітей низький рівень мотивації до активного відпочинку. Вільний від навчання час діти проводять за комп’ютерами або ж телефонами.  Активісти ГО «Об’єднання «Самопоміч»  переконані, що головна мотивація для дітей – це приклад дорослих. Тому стають і організаторами змагань, і учасниками разом з дітворою.

Спортивні забавки, турніри та естафети ще більше згуртовують малечу рівненського дитячого садочка №57, у цьому переконує активіст ГО “Об`єднання “Самопоміч” Віктор Радовенчик. Він вже не вперше організовує тут спортивне свято.

IMG_1589

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Я сам батько, маю трьох дітей і кожного дня стараюся виділити годину, аби активно провести час із своїми дітьми – не важливо, чи то тренування, чи звичайний біг навипередки. Дитина має бути різнобічно розвинутою. Змагання для дошкільнят організовую вже не вперше.  Діти демонструють свої досягнення у спорті, виконують різноманітні спортивні вправи. До того ж, я особисто маю можливість провести для дітей спортивні футбольні вправи та ігри. Для себе зрозумів, що іноді нам, дорослим, потрібно повчитися такої наполегливості, спритності та емоційності у нашої малечі», – ділиться емоціями Віктор Радовенчик.

Аби зацікавити малечу  ДНЗ №57 футбольною грою, Віктор Радовенчик власними силами змайстрував двоє дитячих футбольних  воріт. Сподівається, що  такий інвентар стане для дітей в нагоді.

Для всіх активних і спортивних дітей Рівненщини ГО «Об’єднання «Самопоміч» організовує конкурс «Спортивні перегони». Сфотографуй, як ти активно відпочиваєш і відправ світлину нам на електронну пошту samopomich.sport@ukr.net . Найоригінальніше фото буде надруковане у нас в газеті. Свої фото надсилай до 31 грудня 2017 року.

Відпочивай і перемагай!

Саморобні ворота стануть у нагоді для дошкільнят