Новини

Всі новини
2017-07-06

“Басівкутське озеро – це 100 гектарів водного плеса, яким ніхто не опікується”, – Микола Бляшин

Сьогодні під час чергової сесії Рівненської міської ради депутати розглянули питання змін в «Програму малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015 – 2020 роки». Ці зміни розроблені фахово – за участю науковців, експертів, аналітиків та депутатів.

 

 

 

Одним із головних ініціаторів змін до Програми є депутат Рівненської міської ради Микола Бляшин. Зазначає, що сьогодні на засіданні міський голова та більшість депутатів публічно запевнили, що на наступну сесію (10 серпня), напрацьовані зміни будуть підтримані, тому що це в інтересах всіх жителів міста.

«19873595_1869645930027676_807087996_nУ нас є дві принципові речі, які ми вважаємо логічними і їх потрібно підтримати. 
Перше – наша Програма спрямована не на каналізування, а на захист та очищення вод і малих річок міста. Тому, райони, які знаходяться біля озера та річки, мають отримати першочергово бюджетні кошти і каналізуватися в першу чергу, і з більшим відсотком участі бюджету.

Другу річ, яку ми відстоюємо – Басівкутське озеро має мати свого власника. Сьогодні, згідно закону, ним є територіальна громадаРівного, але воно (озеро) не стоїть ні в кого на балансі. На публічній карті ви не побачите меж цього озера, і це створює підстави для того щоб порушувати права жителів нашого міста.

Басівкутське озеро – це 100 гектарів водного плеса, яким ніхто не опікується. Тому, потрібно створити єдину структуру, яка буде за це відповідати», – розповів депутат Микола Бляшин.