Новини

Всі новини
2018-07-25

Чи справедливу пенсію ви отримуєте?

Спеціальну програму з перевірки пенсій розробив активіст «Самопомочі» із Запоріжжя Віктор Богданов. Чоловік, вийшовши на пенсію, почав вивчати пенсійне законодавство і домігся збільшення виплат і собі, і тисячам пенсіонерів.

Відтепер і рівненські пенсіонери матимуть змогу перевірити, чи справедливо нарахована пенсія, адже проект «Справедлива пенсія» стартував і у Рівному. З його допомогою містяни зможуть дізнатися, на скільки оптимально було обрано показники, які безпосередньо впливають на розмір пенсії.

Завдання проекту «Справедлива пенсія» визначити, чи при розрахунку пенсії визначено оптимальний період. Якщо ні, то підібрати такий, який би найкраще підійшов для розрахунку пенсії. Не завжди перевірка даних веде за собою підвищення, але в Україні є чимало прикладів, коли розмір виплат збільшувався.

Процедура визначення оптимального періоду може займати від одного тижня до місяця. Це залежить від того, як оперативно пенсіонер отримає довідку з Пенсійного Фонду та довідку про доходи за необхідний період.

Тож потурбуйтесь про себе, своїх рідних та близьких чи не економить на вас держава, чи отримуєте саме ту пенсію, на яку заслужили.