Новини

Всі новини
2016-12-20

Дарувати радість легко!

8Напередодні дня Святого Миколая понад 200 рівненських дітлахів отримали солодкі подарунки та стали частинкою справжнього казкового дійства. У ролі помічників Святого Миколая спробували себе рівненські активісти ГО “Об’єднання “Самопоміч”.

Активісти розповідають, що готувалися до свята ретельно, дуже хотіли  аби кожна дитина відчула, що Святий Миколай про неї не забув, приніс солодощі та інші подарунки, яких всі так чекають.

Активісти ГО «Об`єднання «Самопоміч» самотужки запрошували рівненські сім`ї на свято. Згадують, що саме тоді відчули себе справжніми помічниками Миколая.

У святковому залі на малечу чекали ігри, розваги, танці і пісні, і найголовніше – Святий Миколай.  До зустрічі з ним рівненська дітвора готувалася серйозно: хтось вчив вірш, хтось – пісню, а деякі цілий ранок вибирали вбрання.  І от, хлопчики і дівчатка у костюмах сніжинок, зайчиків, білочок, принцес і принців,  з дитячою безпосередністю  демонстрували Святому Миколаю свої таланти.  Результат їх старання не забарився – всі,  без винятку,  отримали солодкі подарунки .

Щирі дитячі усмішки стали найбільшою винагородою для  рівненських  активістів ГО “Об’єднання “Самопоміч». Вони Впевнені, що змогли створити святковий настрій для тих, хто щиро вірить у казку1 2 3 11 13 9