Новини

Всі новини
2017-11-15

Демонтаж автогаражів у Рівному: проблему вирішить будівництво комунальних парковок поблизу житлових масивів

Вже найближчим часом у Рівному поблизу вулиці Макарова мають знести понад півсотні гаражів. Рівняни, власники гаражів,  не задоволені таким рішенням, адже тепер їм не буде куди ставити свої автомобілі.

 

 

 

 

Як повідомляє Чарівне.інфо,  за рішенням виконкому повинно бути знесено 64 автогаража. 

Депутат Рівненсько міської ради від “Об`єднання “Самопоміч” Назарій Поліщук зазначає, що такі ситуації будуть постійно, єдиним виходом є будівництво комунальних парковок поблизу житлових масивів. 

“Зрозуміло, для багатьох сімей авто є не засобом пересування, а заробітку. Як на мене, гаражі рано чи пізно варто було демонтувати, але лише після того, як люди були б забезпечені альтернативними місцями для паркування автомобілів. По доброму, біля кожного багатоквартирного будинку мають бути передбачені паркувальні місця, не менше 60% від числа квартир. Якщо не забезпечувати людей місцями для паркування автомобілів, то газони усі будуть розбиті, а проїзди між будинками заставлені автомобілями.
З часом ця проблема ставатиме все гострішою. Єдиним виходом є будівництво комунальних парковок поблизу житлових масивів”, –
зазначає депутат Рівнеради від “Об`єднання “Самопоміч” Назарій Поліщук. 

Як зазначив міський голова Рівного  гаражі зносять через те, що на Макарова планують розширення дороги та прокладення велодоріжок, також на місці гаражів може бути стоянка для легкових автомобілів.