Новини

Всі новини
2017-11-02

Депутати Рівнеради підтримали прохання рятувальників придбати пожежно-рятувальний автомобіль з насосом високого тиску

Рівненські рятувальники звернулися до міської влади з проханням придбати для них пожежно-рятувальний автомобіль з насосом  високого тиску.

Попередньо, надзвичайники просили у міста придбати для їх роботи 30-метрову драбину. Адже при виникненні пожеж у багатоповерхівках вони не могли гасити вогонь на верхніх поверхах.

Така драбина коштує 12 мільйонів  гривень, співфінансувати цю покупку місту відмовились розпорядники і обласного, і державного бюджетів.

Тому, рятувальники знайшли дешевшу альтернативу – придбати пожежно-рятувальний автомобіль з насосом високого тиску.  Коштує він – 2,5 мільйони гривень.

«Рятувальники  просять купити автомобіль, який має можливість гасити пожежу  струєю до 155 метрів. Зараз виходить, що виділяючи кошти на цей автомобіль ми знімаємо питання покупки драбини. Тому, мета, яку ми ставили перед собою – забезпечити верхні поверхи будинків захистом під час пожежі  – буде досягнута. Переконаний, що  покупка пожежно-рятувального автомобіля з насосом високого тиску – оптимальна альтернатива» , – наголосив депутат Рівненської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Ковалець.

Депутати підтримали ініціативу  і проголосували за виділення коштів на пожежно-рятувальний автомобіль з насосом високого тиску.