Новини

Всі новини
2018-06-12

Футбольні баталії мікрорайону “Північний”

21

Вже традиційно мешканці мікрорайону «Північний» мають можливість повболівати та насолодитися грою юних футболістів, адже цими вихідними втретє відбувся Кубок Північного.

Примітним є те, що щороку змагання змінюють дислокацію проведення, що дозволяє привернути увагу як більшої кількості вболівальників, так і учасників. Цьогоріч позмагатися за Кубок-2018 виявили бажання 7 дворових команд. Якщо в попередні роки поєдинки проходили на майданчиках у дворах вулиць Волинської дивізії, 11 та Мельника, 20, то у неділю спостерігати за футбольними баталіями зі своїх вікон мали можливість мешканці будинку № 6 по вул. Шухевича . У запеклій та безкомпромісній боротьбі путівки у фінал вибороли команди “Мельника” та ДЮСШ №4. У вирішальному ж матчі Фортуна була прихильнішою до команди “Мельника”, яка з рахунком 2:0 здобула перемогу! А кращим гравцем турніру визнали Дмитра Дяченка, який проявив не лише вміння та навики, а й неабиякі лідерські якості. До слова, усі учасники змагань отримали подарунки та пам’ятні дипломи.

Надзвичайно приємно, що з кожним роком до змагань долучається все більше і більше талановитої молоді. Адже спорт це не лише здоровий спосіб життя, а й в епоху цифрових технологій можливість познайомитися, подружитися та пізнати один одного краще вживу. – зазначають організатори. Також організатори висловили сподівання, що  вже наступні змагання об’єднають ще більше команд!  

Вітаємо юних футболістів і бажаємо досягати ще кращих результатів! Також хочемо подякувати Олександру Аліксійчуку, Віктору Радовенчику,Едуарду Нестерюку, Ігорю Ковальцю, Сергію Плісецькому за організацію свята та дозвілля для дітей!

14 15 16 17 18 19 20 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 22