Новини

Всі новини
2018-12-07

КОЛИ ІНТЕРЕСИ ПРАЦІВНИКІВ ВИЩІ ЗА ІНТЕРЕСИ ГРОМАДИ

Шпанівська ОТГ: зарплата  секретаря сільської ради у серпні сягнула майже 22 тисячі гривень

Що б ви сказали, якби людина отримувала заробітну плату у розмірі 20 тисяч гривень на місяць? Мабуть, довго та сумлінно працювала, аби досягти такого рівня. А якщо 30-40 тисяч гривень? Та то, напевне, спеціаліст від Бога – скільки ж людина для цього працювала? Зверніть увагу, що це не рівненські зарплати, і навіть не київські. Хочете дізнатися як заробляють такі кошти у селищі – читайте далі.

Вже четвертий рік в усій Україні відбувається процес децентралізації, основною метою якого є передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування.

Стимулом для об’єднання громад є додаткове фінансування, можливість за  рахунок цих коштів вирішити нагальні проблеми, а також приклад успішних ОТГ, що об’єдналися раніше і вже показують результати.

Реформа децентралізації передбачає передачу «на місця» максимальної кількості повноважень, які органи місцевого самоврядування здатні виконати. Зокрема, до цих повноважень належить й встановлення рівня премій  та матеріального стимулювання працівників. Зокрема, у Шпанівській ОТГ також є таке положення. І все б нічого, та є але – зарплати працівників сільської ради в рази вищі, ніж їх колег в облдержадміністраціях.

  • Я подав запит щодо заробітної плати працівників сільської ради, – розповідає Віталій Грабар, депутат «Об’єднання «Самопоміч» Шпанівської ОТГ . – І моєму здивуванню не було меж, коли я побачив цифри. Доходи сільського бюджету у 2018 році визначено на рівні 5 805 028 грн, згідно з рішенням про сільський бюджет від 22 грудня 2017, а на заробітну плату, згідно з розшифровкою штатного розпису, станом на 1 червня вже витрачено 1 627 531, 80 грн!

Виходить, що  всі ці кошти пішли на оплату праці 21 працівника, адже відповідно до штатного розпису, кількість штатних посад сільської ради – 20 одиниць (двоє працюють на півставки).

«Джерелом для виплати премії є фонд оплати праці, який утворюється відповідно до кошторису на кожний бюджетний рік, та економії фонду оплати праці». Однак, згідно з положенням, «максимальними розмірами премія, яка виплачується працівникам, не обмежується». Тобто виходить, що комусь премія може бути 200 %, а комусь – 0?

  • Зарплата секретаря сільської ради у серпні, наприклад, майже 22 тисячі гривень, – наголошує Віталій Грабар. – Я не проти того, щоб людина, яка сумлінно виконує свою роботу, мала гідну зарплатню. Проблема у положенні про преміювання.

І дійсно, згідно з затвердженим документом, «загальна сума коштів, які виділяються на преміювання, складається з трьох середньомісячних фондів оплати праці на бюджетний рік».

 

– З метою унормування питань розрахунків премій, я зареєстрував проект рішення,  згідно з яким, пропоную внести зміни до Положення про преміювання, матеріальне стимулювання та соціальне забезпечення працівників Шпанівської сільської ради ОТГ, – зазначає Віталій Грабар. – Адже не можна ставити інтереси кількох працівників сільської ради вище за інтереси всієї громади. Зрештою, ці кошти можна було б використати і на  ремонти доріг, шкіл чи лікарень.

Чи підтримують депутати Шпанівської ОТГ проект рішення чи ні, читайте у наступних випусках.