Новини

Всі новини
2019-01-29

Алла Лосік та Ірина Білошицька розпочали навчання у школі з “антибулінгу”

Днями у селі Симонів Гощанського району місцеві активісти спільно з представником Федерації крав-мага провели семінар з психологічно-фізичного захисту підлітка, який був присвячений питанню: яким чином дівчата можуть себе захистити у разі насильства по відношенню до них.

Під час заняття активістка «Обєднання «Самопоміч» Алла Лосік, тренер з крав-мага Ігор Понарін та депутат гощанської селищної ради Ірина Білошицька показали дітям, що є такі прийоми, які максимально дозволяють уникнути фізичного контакту, проте їх треба знати. І головне – це психологічне розуміння що кулаки –  це вже прояв агресії, і деякі пози, які діти мимоволі обирають,  вже є для когось сигналом до агресивних дій. Семінар ще раз продемонстрував що комунікація між підлітками відсутня і вони не вміють між собою спілкуватися. Це проблема, яку потрібно вирізняти шкільним психологам та говорити про можливості вирішення на рівні держави.

  • Проводячи семінар, я звернула увагу на дуже бідне забезпечення інвентарем спортивного залу, – зазначає Алла Лосік. –  Ми побачили, як діти займаються спортом… Команда, яка займає призові місця на рівні області має лише один баскетбольний м’яч!! Яким чином ми виховуємо своїх дітей, якщо необхідного інвентарю для занять в школі просто немає? Ось звідси і витікає булінг (цькування), оскільки вивільнити свою енергію молодь не має де.

За словами Ірини Білошицької, в селі є ентузіасти, такі, як вчитель фізкультури місцевої школи. У вихідні дні він приходить і відкриває спортивний зал аби діти могли займатися спортом. І все заради того щоб дітвора вивільнювала свою енергію та не проявляла агресію по відношенню один до одного.

У планах наших активістів запровадити виїзні школи для дітей, які будуть їм допомагати знаходити порозуміння один з одним, вчитися спілкуватись  не проявляючи  агресію. Діти це наше майбутнє!