Новини

Всі новини
2019-05-15

«Об’єднання «Самопоміч» обиратиме кандидатів у Парламент за принципом «відкритих списків»

19 травня о 15:00 у конференц-залі приміщення Будинку Вчених (м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17) члени Рівненської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» рейтингуватимуть майбутніх кандидатів до Парламенту від партії за принципом відкритих списків.

Майбутній список «Самопомочі» складатиметься з трьох частин: чинні народні депутати, члени партії на регіональному рівні та незалежні громадські експерти.

Наразі партійці рейтингуватимуть чинних членів фракції в парламенті, а також представників Рівненського обласного осередку. Всі члени обласної організації визначатимуть порядкові номери кандидатів шляхом таємного голосування з використанням бюлетенів.

До кінця травня такі збори пройдуть у всіх областях України.

«У майбутньому списку до 80% будуть нові обличчя для українського парламенту. Ми сьогодні вже маємо кістяк. Це є депутати верховної ради, які пройшли вишкіл, і партійці рейтингуванням будуть визначати їхнє місце у списку. А 70-80% – це будуть наші лідери з областей, керівники спілок та професійних організацій, люди, які гідні працювати для держави в цей непростий час. Список «Самопомочі» об’єднає дуже багато класних людей», – пояснив лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.