Новини

Всі новини
2019-01-14

Різдвяна казка в Дядьковичах

Неабияк весело та гамірно було у Дядьковицькому клубі на Щедрий вечір… Адже односельчани новообраної голови Дядьковицької ОТГ – Людмили Вітковець – організували для себе та гостей казкове дійство. До свята приєдналися і активісти «Об’єднання «Самопоміч».

Колядки, щедрівки від дитячих та дорослих хорів, виконання колядок всім залом та презентація нової колядки, яка впевнені знайде своїх поціновувачів – чого лише не було на святі.

 – Дуже приємно, що працівники нашого клубу організували таке душевне «Свято колядок та щедрівок»,  – зазначила Людмила Вітковець, голова Дядьковицької ОТГ. –  Адже  такі свята – це не лише можливість долучитися до прекрасного, а й показати, які талановиті та всебічно розвинуті наші односельчани.

Не обійшлося у свято й без подарунків – активісти «Об’єднання «Самопоміч» подарували дітлахам корисні та цікаві «презенти», а також нові українські книги від видавництва «Unisoft» які передав Юрій Трачук, Керуючий справами Виконавчого комітету Рівненської обласної організації Політичної партії «Обєднання «Самопоміч».  На додачу недільна школа дядьковицької церкви отримала книгу-розгортку «Старий завіт».

– Нехай Новий рік явить нам Диво та подарує якнайшвидше закінчення війни – резюмував Юрій Трачук.