Новини

Всі новини
2019-01-26

Роман Семенуха: «Нашими союзниками є громадяни України, які розуміють, що зміни потрібні!»

Саме на цьому під час зустрічей неодноразово наголошував Роман Семенуха, народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч», який завітав до Рівного разом з співголовою «Демальянсу» Василем Гацько.

 

За словами гостей нашого міста,  досвід Львова, який завдяки Андрію Садовому, увійшов у сотню найбільш відвідуваних міст світу та є одним з найякісніших за рівнем життя міст України, є дієвим та головне перевіреним прикладом, який ми маємо можливість поширити країною.

 – Петро Порошенко та Юлія Тимошенко, які на двох вже понад 40 років перебувають на керівних посадах в Україні не можуть запропонувати якісно нових змін, – зазначив Роман Семенуха під час публічної зустрічі у будинку профспілок. – Ми з вами повинні розуміти, що ці люди, на відміну від Андрія Садового є підконтрольними тим 7-10 сім’ям, які вже 28 років контролюють наші з вами життя та розкрадають наші з вами кошти!

 

Детальніше про головні «посили» з якими шановні гості завітали на Рівненщинуза посиланням https://www.youtube.com/watch?v=vaQjj7eA_lo