Новини

Всі новини
2018-11-30

Руслан Сидорович: “Підтримка “білого” бізнесу, особливо в час війни, це завдання держави номер один”  

Руслан Сидорович народний депутат України від «Об’єднання Самопоміч», член комітету з питань  правової політики та правосуддя завітав до Рівного аби взяти участь у  круглому столі на тему: «Актуальні питання судової реформи».

Під час зустрічі учасники обговорення підняли теми очікувань від судової реформи та реформи адвокатури, новини в сфері банкрутства та державної реєстрації.

Також народний депутат знайшов час зустрітися і з студентами правниками аби поділитися досвідом. Адже Руслан Сидорович також є адвокатом за професією і зважаючи на двадцятирічний досвід адвокатської діяльності з перших слів зацікавив аудиторію.

Не обійшов стороною Руслан Сидорович і рівненське підприємство «Акватон», де зустрівся з робітниками підприємства.

  • Кожен народний депутат є представником всього українського народу і його обов’язок їздити до людей. Депутат, який не спілкується з людьми є сліпим і глухим, а отже і не зможе працювати заради людей.  Я почув від людей ті важливі тези про які напевно думає кожен… Люди стомилися від так званих реформ. Коли українці чують слово «реформа» вони лякаються, бо вони не бачать зрушень в кращу сторону. Коли чиновник заявляє про реформу громадянин зразу розуміє, що це для нього кінчиться погано. Так не має бути. Також я почув від людей доречну тезу про професійність влади. Без цієї професійності ми не зможемо побудувати сильну та успішну країну. Нам катастрофічно бракує фахівців у всіх галузях, однак особливо у виробництві.

На думку Руслана Сидоровича без підняття економіки, без сприяння малому та середньому бізнесу не буде наповнений бюджет, а без наповненого бюджету не буде чим платити зарплати вчителям, лікарям та чим забезпечувати армію. «Білі» заробітні плати, відповідальна чесна робота є тими вимогами, які повинен ставити перед собою як кожен бізнесмен сам до себе, так і держава до бізнесу. Підтримка «білого» бізнесу, особливо в час війни це завдання держави номер один.