Новини

Всі новини
2018-06-25

Символічна дитяча гірка з’явилася у Здовбиці

Розробити дизайн і виготовити гірку “Вежу” котра б своєю формою нагадувала вежу Донецького аеропорту запропонував депутат від «Обєднання «Самопоміч» Ігор Щебет. Свого часу він на волонтерських засадах відремонтував більше 10 одиниць важкої бронетехніки для Збройних Сил України, а нині активно допомагає пластовим таборам.

Гірку встановили завдяки ініціативі депутата Здовбицької сільської ради Едуарда Шадого . Голова ради Світлана Година та депутати підтримали ініціативу і виділили кошти з бюджету на закупівлю гірки. Тож відтепер діти Здовбиці мають неабияку розважальну зону. Адже її розмістили біля гойдалки по вулиці Зеленій, яку в 2014 році встановили волонтери за підтримки американських рад та місцевих пластунів.

Мета була не лише встановити гірку, а й зробити так, щоб споруда несла виховну та ідеологічну функцію. Також за задумом проектанта гірка має нагадувати сторожову козацьку вежу, тому там встановили дзвін. Як виявилося він має й практичне значення, адже у нього дзвонить кожен хто готується до спуску і дає сигнал для тих хто внизу, щоб були обережними, а це вже важливий елемент безпеки.

На даху вежі встановлений державний прапор, як важливий елемент національно-патріотичного виховання, котрий має асоціюватися у дітей з радістю – розповідає депутат «Самопомочі» Ігор Щебет. –  Маємо робити все, щоб у нас був освітній, ідеологічний і виховний простір не лише у новій українській школі, а й на новій українській вулиці, де діти проводять більше часу, ніж у школі. Додам, що вежа зроблена дуже якісно – гвинтові сходи, пластикова гірка, професійне фарбування. Тож поспішіть покатати своїх малюків. Краще один раз з’їхати ніж 10 разів прочитати.

WP_20180609_13_31_52_Pro
Вежа 2 Вежа 1