Новини

Всі новини
2019-01-15

Творча дитина – успішна людина!

Щоб бути собою потрібно пізнавати самого себе. А це відбувається через творчість, яка закладається в дитинстві. Саме тому політична партія «Об’єднання «Самопоміч» та Андрій Садовий приділяє надзвичайно важливу увагу освіті та розвитку творчих здібностей у дітей.

Днями наші активісти з Гощі подарували море радості та позитиву дітворі, яка завітала на майстер клас з травоплетіння .

Активісти та майстри в Різдвяні свята продемонстрували дітям, якими традиціями і майстерністю володіли наші предки і яким чином це трансформувалося в сучасність. Це була унікальна можливість за допомогою травоплетіння зробити віночки, які є оберегом для родини і які в подальшому діти зможуть подарувати своїм батькам.

– В більшості сімей фінансове забезпечення залишає бажати кращого,  – розповідає Алла Лосік, активістка «Об’єднання «Самопоміч». – Тому ми розробили цей захід так, щоб діти збагнули, що необов’язково закуповувати дорогі коштовні матеріали. Головне – це натхнення та ідея. Навіть з простої сушеної трави можна створити дуже гарні прикраси чи декор для будинки.

За словами Ірини Білошицької, депутата селищної ради та виконавчого директора ГО “ГОР” дітвора, що прийшла на майстер-клас абсолютно різного віку і, що цікаво, прийшло дуже багато хлопців.  В дітях прокинулось непереборне бажання доробити все до кінця попри те, що в  багатьох була зневіра: «я не зможу, в мене не вийде». Проте коли змогли завершити кожен свій виріб відчуття перемоги в дітях коштували докладених спільних зусиль.

– Вкрай необхідно починаючи від міністерства культури України і завершуючи місцевим рівнем перейматися тими програмами, які стимулюватимуть дітей до творчості і розвивати дух перемоги над собою, –  констатує Алла Лосік . – Зазначу, що жодних комплексних програм в нас, на жаль немає. Якщо простежити кількість «криміналу», що зараз відбувається можна сміливо констатувати, що рівень культури та система загалом не контрольована. Наші первинні заходи заплановані для того щоб діти  саморозвивалися та навчатися  досягати поставленої мети.

Враховуючи зацікавленість дітей наші активісти планують проводити такі майстер класи і в подальшому в різних селах Гощанського району.