Новини

Всі новини
2018-07-10

У Рівному вперше організували та провели один з етапів Кубку України з велоспорту серед аматорів

Рівненська міська організація «Об’єдннання «Самопоміч» стала співорганізатором змагань з велоспорту серед аматорів. 24 червня у Рівному відбувся черговий етап Кубку України з велоспорту крос-кантрі серед аматорів.  Мета заходу – це не лише популяризація велоспорту серед мешканців нашого міста та організація їх активного дозвілля, а й розвиток цього виду спорту та привернення уваги до необхідності облаштування трас для гонщиків та майбутніх олімпійців.

Особливих умов для учасників не було. Адже головне у цьому виді спорту – це велосипед зі справними гальмами та шолом.

– Для нас сьогодні основним завданням є розвиток велоспорту в Рівному. Ми прагнемо аби кожен учасник та вболівальник мав гарний настрій, позитивні враження та прилив адреналіну від перегонів. – зазначає президент Рівненської федерації велоспорту Ігор Ковалець, та додає: маємо на меті зробити Рівне – центром велоспорту в Україні, адже маємо непогані дороги для треку, створюємо  траси для крос-кантрі та маунтенбайку. У перспективі – будівництво сучасного вело-парку, де і аматори, і професіонали зможуть підвищити свій рівень, продемонструвати досягнення та гарно провести час.

До змагань готувались серйозно. За допомогою бобкату зрівняли частину стежок в урочищі Карпова долина – це лісове насадження неподалік кінцевої зупинки маршруту №49 по вул. Енергетиків. У результаті отримали технічно та фізично не просту, але дуже видовищну трасу. Мабуть чи не вперше в Україні крос-кантрійна траса будувалась з допомогою важкої техніки.  Це гарний початок який налаштовує працювати та розвиватись.

P.S. Усі учасники отримали мегапризи – хороший настрій та позитивні емоції. Спорт – це сила.Вело7 Вело6 Вело5 Вело4 Вело2 Вело