Новини

Всі новини
2018-06-25

У Рівному встановили рекорд

Вибрики погоди все ж таки не завадили рівненським випускникам встановити рекорд України  – «Наймасовіша хода із шкільними дзвінками під час святкового параду випускників».

Дощова погода, яка була минулими вихідними, внесла свої корективи в святкування останнього шкільного свята – не було ані  урочистих промов, ані традиційного вручення медалей. До речі цьогоріч  з 1209 випускників медалі заслужили 92-є (61 золота та 31срібна).

Натомість нинішні випускники запам’ятаються встановленням своєрідного рекорду, який закарбується в спогадах не лише випускникам та їхнім батькам, а й усім хто завітав цього дня на центральні вулиці міста.

Сьогоднішнє встановлення рекорду це класна ідея, – розповідає мама випускника депутат «Обєднання «Самопоміч» Людмила Чирак – вона об’єднує, додає позитивних надихаючих емоцій. Для мене випускний – це свого роду фініш дитячого і старт дорослого життя – останній день безтурботного дитинства, оскільки потрібно бути приймати самостійні рішення, робити свій власний вибір.– Врешті решт в дітей будуть гарні спогади, з якими вони крокуватимуть у майбутнє. Хочу побажати цьогорічним випускникам бути сильними та цілеспрямованими – ставити перед собою цілі та досягати їх, а головне – не боятися невдач.