Новини

Всі новини
2018-09-25

Юні рівняни змагалися за IV Кубок Північного з дворового футболу

Організація дозвілля маленьких рівнян стала доброю традицією рівненського «Об’єднання Самопоміч». Щорічно у літньо-осінній період наша команда організовує футбольні матчі серед дворових команд. А все заради того аби малеча не сиділа в гаджетах, а активно займалась спортом та слідкувала за своїм здоров’ям. При організації подібних заходів виявили, що існує велика проблема в майданчиках, де можна займатись спортом, тож до превенції захворювань та розвитку молоді додалось іще одне завдання –  привернути увагу міської влади до стану спортивних майданчиків міста та сприяти відновленню та розбудові спортивної інфраструктури Рівного.

Днями черговий турнір з міні-футболу відбувся на футбольному полі дитячої юнацько-спортивної школи № 4 – першому зі штучним покриттям, яке з’явилося у місті майже десять років тому. Відновлене покриття – стало справжнім сюрпризом для гравців. Тож кожна команда з усіх сил боролася за перемогу.

Змагання проходили за кубковою системою з попереднім етапом. Команди розділили на дві групи по чотири учасники в кожній, з яких у матчі на виліт вийшли по дві кращі команди.

  • Це вже вчетверте ми проводимо змагання і з кожним разом бачимо, як до вже бувалих команд долучаються щойно сформовані, менш досвідчені, – зазначає Віктор Радовенчик, активіст «Об’єднання Самопоміч» та суддя змагань. – Дуже приємно спостерігати за зростанням майстерності учасників, адже багато дітлахів вже не вперше приймає участь та може щось підказати новачкам. Емоції та пристрасті, повірте, тут не менші ніж в професійному спорті, а, можливо, навіть і більші.

І дійсно рівень учасників був доволі різний, адже рахунки матчів можна було побачити від нульових нічиїх до розгромних 10:0. Ті ж, хто чекав своїх ігор або ж спостерігали за матчами та вивчали суперників, або ж активно розминалися та розробляли план на наступну гру, думаючи над тим як здивувати конкурентів.

До фіналу вийшли команди «Dream team» та «Легіон», які у напруженому  двобої і визначили переможця – з рахунком 2:0 перемогу здобули «мрійники», які, до слова, вдруге поспіль стали переможцями змагань.  Окрім незабутніх емоцій, медалей, грамот та кубків учасники IV Кубку Північного отримали солодкі призи від організаторів.

  • Змагання цього разу ми провели на майданчику зі штучним покриттям, адже мали на меті не лише забезпечити дітям цікаве та корисне дозвілля, а й привернути увагу громадськості, що майданчики такого типу необхідні, як мінімум, у кожному мікрорайоні міста, – розповідає Ігор Ковалець, керівник місцевого осередку «Об’єднання Самопоміч». – На жаль, поки що таких «арен» у нашому місті недостатньо, проте сподіваюся що спільними зусиллями з владою міста вдасться збільшити їхню кількість, аби молодь проводила свій вільний час  саме активно займаючись спортом, а не сиділа, скажімо, «втупившись» в свої девайси.IMG_3577 IMG_3586 IMG_3623 IMG_3656 IMG_3665IMG_3724IMG_3752